منطقه 19 تهران – دانلود کامل ترین نقشه اتوکد و شیپ فایل و …

منطقه 19 تهران در جنوبی شرقی این شهر واقع شده است. از محله های معروف این منطقه می توان به نعمت آباد، صالح اباد، عبدل آباد اشاره کرد. این منطقه از تهران دارای کارگاه های صنعتی بسیار زیادی است. در این مطلب با دانلود نقشه اتوکد منطقه 19 تهران به همراه شیپ فایل و طرح تفصیلی در خدمت شما خواهیم بود.

معماری منطقه 19 تهران

منطقه 19 تهران دارای جمعیتی بیش از 530 هزار نفر است. این منطقه دارای معماری و شهرسازی منظمی است و با توجه به وجود ایستگاه های مترو دارای دسترسی خوبی دارد. بوستان ولایت توانسته است نقش بسیار مهمی در تعدیل آب و هوا و آلودگی این منطقه داشته باشد. منطقه ای که هم اکنون بوستان ولایت در آن واقع شده، قبلا به فرودگاه قلعه مرغی اختصاص داشته است.  از محل های معروف منطقه 19 می توان به خانی آبادنو، اسفندیاری، عبدل آباد و نعمت آباد اشاره کرد.

همچنین بوستان ولایت مهم ترین شاخصه این منطقه به شمار می آید. از دیگر مهمترین اماکن منطقه 19 تهران می توان به بهشت زهرا نیز اشاره کرد. در این مقاله از سایت فایل معماری قصد داریم فایل های معماری منطقه 19 تهران را تقدیم کنیم.

شیپ فایل منطقه 19 تهران

منطقه 19 یکی از شلوغ ترین و بی نظم ترین بافت های شهری را در بین همه مناطق شهری تهران دارا می باشد. استقرار سریع و بدون برنامه ریزی جمعیت و وجود انبارها، تاسیسات صنعتی از شاخصه های اصلی این منطقه از تهران به شمار می آید. شیپ فایل این منطقه دارای اطلاعات کاملی از آن می باشد.

مناطقه 16و17و18و20 از همسایه های منطقه 19 تهران به شمار می آیند. وسعیت این منطقه از تهران نزدیک به 90 کیلومتر مربع می باشد. از نظر آلودگی هوا، منطقه 19 تهران یکی از آلوده ترین ها به شمار می آید که دلیل این امر هم وجود کارگاه های صنعتی بسیار زیاد در آن است. با تاسیس بوستان ولایت در سال های قبل، بخشی از آلودگی هوای این منطقه کاهش یافته است.

موارد موجود در فایل های منطقه 19 تهران : 

  • شیپ فایل منطقه 19 تهران
  • نقشه اتوکد منطقه 19 تهران (دو فایل کامل اتوکدی)
  • نقشه های کامل و جزئی منطقه 19 تهران (بیش از ده فایل پی دی اف)
  • طرح تفصیلی منطقه 19 تهران (152 صفحه پی دی اف)
  • و …

 

  • قیمت : 12/500 تومان

لینک دانلود بلافاصله بعد از خرید نمایان می شود

 

در سایت فایل معماری شیپ فایل های بسیاری از شهرهای ایران وجود دارد. همچنین توجه ویژه ای به مناطق تهران شده است. با استفاده از لینک های زیر می توانید به فایل های معماری بسیاری از شهرستان ایران و همچنین مناطق مختلف تهران دسترسی داشته باشید. با کلیک بر روی هر عنوان اطلاعات و جزئیات کامل را مشاهده خواهید کرد :

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورت هرگونه مشکل با آیدی ما در تلگرام در ارتباط باشید :کلیک کنید
+