دانلود پاورپوینت نمونه تطبیقی هتل بیرجند

یکی از بخش هایی که در فرآیند طراحی معماری حائز اهمیت است، مطالعات نمونه تطبیقی است. در این بخش از فرآیند طراحی معماری، نمونه های مشابه مورد مطالعه و بررسی قرار می گیرند و معمار می تواند مدل و نحوه سایر معماران مشاهده و کسب تجربه کند. در این مقاله از سایت فایل معماری قصد داریم پاورپوینت نمونه تطبیقی هتل بیرجند را به شما ارائه دهیم. در این نوع فایل ها معمولا جزئیات زیادی در مورد بناهای بررسی شده ارائه می گردد. از این پاورپوینت علاوه بر نمونه تطبیقی می توان برای مطالعات طرح 4 معماری نیز استفاده کرد.

پاورپوینت نمونه تطبیقی هتل (مطالعات طرح 4 – هتل بيرجند)

بیرجند یکی از شهرهای استان خراسان جنوبی است. این شهرستان مركز استان خراسان جنوبی میباشد از این شهر سیاحان ومورخانی همچون ماركوپولو ،یاقوت حموی،مقدسی، حمدالله مستوفی وحافظ ابرو در كتاب های خود یاد كرده اند. در این مطلب از سایت فایل معماری قصد داریم پاورپوینت نمونه تطبیقی هتل (هتل بیرجند) را تقدیم شما کنیم.

دارای آثار تاریخی قلعه بیرجند مربوط به دوره صفویه،بند دره (منطقه نمونه گردشگری) كه در منطقه كوهستانی از رشته كوههای باقران در فاصله 8 كیلومتری شهر بیرجند قراردارد ودر زمان حكمرانی حشمت الملك ساخته شده است ،ارگ كلاه فرنگی كه دارای هفت طبقه میباشدواز بناهای شاخص تاریخی بیرجند میباشد ومربوط به دوره زندیه است.

 

پاورپوینت نمونه تطبیقی هتل

 

این شهر دارای مساجد وحسینیه های تاریخی زیادی میباشد كه برخی به دوران پیش از اسلام نیز برمیگردد كه میتوان به مسجد جامع پائین شهر،مسجد چهار درخت ،مسجد عاشورا اشاره كردواز حسینیه ها ی قدیمی آن به حسینیه آراسته ،حسینیه محبان الزهراء ،حسینیه نواب وحسینیه گود و…اشاره كرد .مدارس تاریخی میتوان به مدرسه شوكتیه اشاره داشت كه در سال 1312 ساخته شده است. خانه های تاریخی معروف آن خانه آراسته ،خانه پردلی ،خانه علوی و..می باشد .

 

موارد موجود در پاورپوینت نمونه تطبیقی هتل:

  • شناسایی شهرستان بیرجند
  • آشنایی با سایت هتل

 

  • قیمت : 5/500 تومان
  • تعداد اسلاید : 46
  • فرمت فایل : پاورپوینت قابل ویرایش دارای عکس و متن

بعد از خرید، لینک دانلود بلافاصله نمایش داده خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورت هرگونه مشکل با آیدی ما در تلگرام در ارتباط باشید :کلیک کنید
+