دانلود 6 فایل معماری موزه کامل و کمیاب(آب، فرش،معاصر و …)

موزه ها دارای بخش های مختلفی هستند. یکی از اصلی ترین اهداف احداث پروژه های موزه می توان به ایجاد ارتباط بین عناصر و بازدیدکنندگان است. کتابخانه و بخش پژوهش موزه از جمله مواردی هستند که می توانند باعث تحقیق بیشتر در مورد اهداف موزه باشند. در این مطلب با دانلود 4 پایان نامه معماری موزه کامل (آب، فرش، معاصر و …) در خدمت شما خواهیم بود.

یک – دانلود فایل معماری موزه اب

آب همیشه نشانه سرزندگی و نشاط بوده است. از آب در معماری استفاده های زیادی می شود که معمولا برای ایجاد احساس در بناهای معماری کاربرد دارد. به جریان درآمدن آب در معماری باعث ایجاد حس حرکت و عدم ثبات می شود. در عین حال در سال های اخیر به دلیل خشکسالی های متوالی استفاده از آب و کنترل منابع یکی از دغدغه های همه کشورها شده است. موزه آب با اهدافی همچون آموزش مدیریت آب، ایجاد حس نشاط در جامعه تاسیس شده است. امروزه آب بعنوان یکی از اصلی ترین مبلمان های شهری در شهرهای مدرن استفاده می شود.

در فصل اول این پایان نامه موزه آب به مبانی نظری پرداخته شده است. از اصلی ترین بخش های موزه آب می توان به ارتباط بین کودکان و آب اشاره کرد که به کودکان نحوه استفاده صحیح و مدیریت مصرف آب را آموزش می دهد.

فصل دوم رساله موزه آب به جایگاه اب و و جلوه های آن در معماری پرداخته است. یکی از موزه های آب در کشور در شهر یزد واقع شده است. شهر یزد به دلیل دارا بودن قنات های مختلف یکی از مدرن ترین سیستم های مدیریت و هدایت آب از طریق قنات ها را دارا می باشد. در این پایان نامه نمونه های خارجی موزه آب نیز بررسی شده است.

فصل سوم موزه آب به بررسی و تحلیل نیازهای موزه آب پرداخته است. برنامه فیزیکی موزه آب از دیگر بخش های این پایان نامه موزه آب به حساب می آید. تحلیل سایت پروژه از دیگر فصل های پایان نامه موزه می باشد. موزه آب که در این پایان نامه به آن پرداخته شده است در منطقه 22 تهران واقع می باشد.

 • نوع فایل : ورد – 160 صفحه
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 
دو – دانلود پایان نامه معماری موزه فرش

فرش یکی از اصلی ترین تولیدات فرهنگی کشورمان به شمار می رود. این صنعت در حال حاضر در دنیا با نام کشورمان شناخته می شود. فصل اول این پایان نامه موزه فرش به طرح موضوع و کلیات پرداخته است. بررسی موزه مردم شناسی قم از جمله بخش های این فصل به شمار می رود.

پایان نامه موزه

تاریخچه موزه ها در دنیا از دیگر فصل های رساله موزه به شمار می رود. بررسی نمونه های داخلی و خارجی و برنامه فیزیکی موزه فرش در این پایان نامه بطور کامل توضیح داده شده است. انتخاب سایت و روند طراحی ارائه شده این پایان نامه موزه فرش را بسیار جامع و کامل کرده است. محل این موزه فرش در شهر قم می باشد.

 • نوع فایل : ورد – 110 صفحه
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 
سه – پایان نامه موزه مردم شناسی تهران

فصل اول این پایان نامه موزه به تعریف و تاریخچه پیدایش موزه پرداخته است. بررسی چندین موزه داخلی و خارجی از دیگر بخش های این رساله موزه به شمار می رود. فصل سوم پایان نامه به طبقه بندی موزه ها پرداخته است و موزه ها را به ترتیب به موزه های باستان شناسی، اماکن باستانی، انسان شناسی و هنری و علمی تقسیم کرده است.

تحلیل نمونه داخلی موزه از بخش های دیگر پایان نامه به شمار می رود. همچنین نمونه های خارجی موزه از جمله موزه گوگنهام نیز در این پایان نامه جای داده شده است. بخش آخر پایان نامه به مکان یابی موزه، مطالعات اقلیمی مشهد، تاسیسات موزه، برنامه فیزیکی موزه و … اختصاص یافته است.

 • نوع فایل : ورد – 136 صفحه
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنیدچهار – پایان نامه موزه آب و دریا در بندرترکمن

سایت پروژه یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت یا عدم موفقیت یک پروژه بخصوص پلان موزه خواهد بود. از مهمترین مواردی که در مکان یابی موزه باید به آن توجه داشت این است که سایت در نظر گرفته به اندازه کافی دارای مراجعات مردمی باشد.

پایان نامه موزه

سایت این پروژه در کنار اسکله بندر ترکمن در نظر گرفته شده است که روزانه محل رفت و آمد هزاران نفر می باشد. مساحت زمین این موزه بالغ بر 10 هزار متر مربع است.

 • نوع فایل : پی دی اف – 130 صفحه
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنیدپنج – پایان نامه موزه لباس

از ابتدایی ترین نیازهای هر انسان لباس است. لباس در یک جامعه نشان از وضعیت اقتصادی و اجتماعی آن جامع می باشد. در مواجهه با یک فرد اولین موضوعی که درک ظاهری و بعضا نمادهای نهفته را آشکار می کند لباس و نحوه پوشش است.

پایان نامه موزه

سایت این موزه لباس در شهر ساری و در شمال کشور واقع شده است. در این پایان نامه که شامل توضیحات کامل در مورد پروژه می باشد پلان ها نیز ارائه شده است.

 • نوع فایل : ورد – 100 صفحه
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 
دانلود همه پایان نامه های معماری موزه

در این بخش می توانید همه پایان نامه هایی که در بخش های قبلی توضیح داده شده اند را با هم دانلود کنید. این مجموعه کامل ترین و جامع ترین پکیج منتشر شده در مورد پایان نامه موزه است که تا کنون در اینترنت منتشر شده است.

 

موارد موجود در پکیج (توضیحات هر پایان نامه در قسمت های بالایی ارائه شده است):

 • یک – دانلود پایان نامه معماری موزه اب (ورد – 160 صفحه)
 • دو – دانلود پایان نامه معماری موزه فرش (ورد – 110 صفحه)
 •  سه – پایان نامه موزه مردم شناسی تهران (ورد – 136 صفحه)
 • چهار – رساله موزه مردم و دريا (پی دی اف – 130 صفحه)
 • پنج – پایان نامه موزه لباس (ورد – 100 صفحه)
 • شش – پایان نامه موزه زرشت (پی دی اف – 110 صفحه)

 

قیمت (همه موارد بالا با هم) : 75/500 تومان

 

لینک دانلود بلافاصله بعد از خرید نمایان می شود.


در صورت هرگونه مشکل با شماره 09307490566 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *