دانلود 8 پروژه کامل درمانگاه همراه با اتوکد و فایل رویت

سایت فایل معماری با رویکرد آموزشی خود اقدام به ارائه نیازمندی های فعالان حوزه معماری، عمران و شهرسازی نموده است. ساخت درمانگاه و بیمارستان همیشه پیچیدگی های بسیاری را داشته است. چرا که در عین استفاده بهینه از فضا باید ویژگی های خاصی را نیر در نظر داشت. در این مطلب قصد داریم چند پروژه درمانگاه را ارائه دهیم.

پروژه درمانگاه کامل

در تمام بیمارستان ها بخشی به نام درمانگاه وجود دارد. درمانگاه موسسه ای درمانی است که تشخیص و درمان بیماران سرپایی در آن انجام می شود. در واقع بیماران ارجاع داده شد از مراکز بهداشت درمان و خانه های بهداشت در درمانگاه مورد معاینه و درمان دقیق تر قرار می گیرند. بر اساس نوع بیمارستان و تخصص های آن درمانگاه موجود در بیمارستان نیز دارای تخصص های متفاوتی است.

همان طور که می دانید در بیمارستان ها بخش های مختلفی وجود دارد. در بخش بستری بیمارانی در حال درمان هستند که نیاز به محیطی آرام برای دریافت مراقبت های درمانی ویژه دارند. پذیرش و انتظار بیماران سرپایی در بیمارستان از سیرکولاسیون اصلی بیمارستان دور باشد. در غیر اینصورت بیماران سرپایی در بخش های مختلف بیمارستان پراکنده شده و در آسایش و نظم بخش های مهم تر بیمارستانی اختلال ایجاد می شود.

پروژه های درمانگاه

 

موارد موجود در این پکیج :

  • پلان درمانگاه اتوکد دو بعدی و رویت سه بعدی
  • پروژه درمانگاه و کلینیک قلب همراه با رندر نقشه ها، نما و برش (این پروژه مربوط به یک کلینیک درمانگاهی در خارج از کشور است. این فایل شامل 6 فایل dwg و دارای پلان نماها، پلان طبقات، برش ها (مقاطع) و چند عکس و رندر بسیار زیبا است.)
  • پلان های کامل درمانگاه (پلان طبقات – سه برش – دو نما)
  • 5 پروژه اتوکد بيمارستان و درمانگاه خارجی(این مجموعه شامل 5 پلان بیمارستان و فایل سه بعدى ميباشد. از این پروژه و پلان ها می توان برای ایده گرفتن استفاده کرد.)

 

قیمت (همه موارد بالا با هم) : 15/500 تومان

 

این مجموعه شامل پروژه های بسیار کاملی در مورد درمانگاه است و نمونه آنها در سطح اینترنت بسیار کم می باید.

 

 


در صورت هرگونه مشکل با شماره 09307490566 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *