دانلود رایگان پلان مجتمع مسکونی 5 طبقه 33 واحدی

دانلود رایگان پلان مجتمع مسکونی موضوع این مطلب از سایت فایل معماری است. پلان های مسکونی با توجه به ساختار پیچیده و همچنین قوانین بسیار از جمله سخت ترین پلان ها برای معماران به حساب می آید. از دیگر چالش های طراحی پلان مسکونی، انطیاق آن با فرهنگ ایرانی است. در سال های اخیر با توجه به گرانی مسکن و زمین در کشورمان، طراحی پلان مسکونی در فضای کوچک به سایر سختی های آن افزوده شده است.

دانلود رایگان پلان مجتمع مسکونی 5 طبقه 33 واحدی

پلانی که در این مطلب به شماره ارائه شده است نمونه پلان مسکونی خارجی است. در این ساختمان 5 طبقه 33 واحد جای داده شده است که دارای ابعاد و متراژ مختلفی هستند. پلان طبقه پنجم این مجتمع مسکونی با سایر طبقات دارای تفاوت هایی است.

از دیگر ویژگی های این پلان خارق العاده مسکونی می توان به محوطه سازی و وجود وسایل تمرین و بدن سازی در آن اشاره کرد.

دانلود رایگان پلان مجتمع مسکونی 5 طبقه :

برش a-a
نمای جنوبی
پلان طبقه پنجم
پلان طبقه همکف
پلان زیرزمین
پلان طبقات یک تا چهار

با استفاده از لینک زیر می توانید به رایگان این پلان (فایل dwg) را دانلود کنید.

 

دانلود رایگان پلان مجتمع مسکونی 5 طبقه

 

همانطور که بالاتر اشاره شد، طراحی پلان مجتمع مسکونی از سخت ترین امور برای معماران به شمار می آید. یکی از روش های حل این سختی، مشاهده نمونه پلان های طراحی شده است.

در همین راستا سایت فایل معماری با دارا بودن مجموعه عظیمی از پلان های مسکونی که بصورت رایگان در اختیار معماران و دانشجویان قرار داده است، تا حدی این مشکل را برای معماران حل کرده است. همچنین در سایت فایل معماری، پروژه های آماده مجتمع مسکونی نیز جای داده شده است که از آنها می توان برای ارائه دروس مختلف معماری از جمله طرح معماری استفاده کرد. با استفاده از لینک های زیر می توانید به بخشی از این مطالب دسترسی داشته باشید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورت هرگونه مشکل با آیدی ما در تلگرام در ارتباط باشید :کلیک کنید
+